Dua Lipa ve Trevor Noah birlikte akşam yemeği yerken görüntülendi, iş mi aşk mı?

Ünlü pop yıldızı Dua Lipa ve komedyen Trevor Noah, dün gece (29 Eylül) ABD’nin New York kentinde birlikte akşam yemeği yerken görüntülendi. Bazı sosyal medya kullanıcıları, ikilinin olası ”ilişki” senaryolarını değerlendirdi. Bazı kullanıcılar, ”İkisinin çıkıyor olmasına imkan yok” derken, Lipa’nın bazı fanları, ”kontrat falan olsa gerek” dedi.

Independent Türkçe’de yer alan habere göre, çiftin geceden fotoğraflarını Daily Mail’le paylaşan kaynak, restoranda herkesten uzak bir köşede oturduklarını ve birbirleriyle çok ilişkin olduklarını söyledi. Lipa ve Noah’nın ayrılırken birbirlerini öptükleri anları da fotoğraflayan kaynak, ikilinin uzun uzun sarıldığını belirtti.

Trevor Noah


Taraflardan bir açıklama gelmese de fotoğraflar çiftin yeni bir ilişkiye başladığı şeklinde yorumlandı. Öte yandan Lipa’nın hayranları, ünlü şarkıcının Noah’yla fotoğraflarını şaşkınlıkla karşıladı ve olaya farklı tepkiler verdi. Bazı sosyal medya kullanıcıları çifti alakasız bulurken, bazıları da Lipa ve Noah’nın sadece arkadaş olabileceği yorumunu yaptı.

Bir Twitter kullanıcısı, ”Trevor Noah ve Dua Lipa en gerçekdışı Reddit eşleştirmesi olmalı. Bu ikisinin çıkıyor olmasına imkan yok. Bir kontrat falan olsa gerek” ifadelerini kullandı.Başka biriyse, bilgisayar oyunu Sims’te bebeğin yandığı internet mimini paylaşarak ”Şimdi olmaz tatlım, anne Trevor Noah ve Dua Lipa gerçekten çıkıyor mu onu anlamaya çalışıyor” yazdı. Üçüncü bir kullanıcı da, ”Trevor Noah ve Dua Lipa’nın çıkması gördüğüm en alakasız şey” diye tweet attı.

Bir başka kullanıcı da, ”Kim ve Pete’ten sonra beni hiçbir şey şaşırtamazdı ama Dua Lipa ve Trevor Noah’yı kim hayal ederdi? Belki sadece arkadaş falandırlar” diyerek şaşkınlığını belirtti.Lipa, Gigi ve Bella Hadid’in küçük kardeşi Anwar Hadid’le iki yıllık ilişkisini geçen yıl sonlandırmıştı. Grammy ödüllü şarkıcı, ayrılığın ardından çıktığı yoğun dünya turnesine 2022 sonuna kadar devam edecek.

Özel hayatıyla fazla gündeme gelmeyen Trevor Noah ise 7 yıldır The Daily Show adlı talk show’u sunuyordu. Ünlü komedyen bugün (30 Eylül) bu programdan ayrıldığını ve artık stand-up’a yoğunlaşmak istediğini duyurdu.

Kaynak: T24
 
Üst Alt