Azar Yıldızları etkinliğinde Ebru Şallı, Demet Şener ve Faruk K, Azar yıldızlarını açıkladı

Geleceğin fenomenlerinin keşfedildiği Azar Yıldızları etkinliğinde Ebru Şallı, Demet Şener ve Faruk K, Azar yıldızlarını açıkladı. Faruk K’nın ev sahipliğinde Nişantaşı W Hotel'de gerçekleşen Azar yıldızları etkinliğinde 3 bayan finalist seçildi. 1’nci Hayriye Kaya'ya ödülünü Ebru Şallı, 2’nci Daria Yavuz'a ödülünü Demet Şener ve 3.ncü Şeyma Aygün'e ödülünü Şener ve Şallı birlikte verdi. Ev sahibi şarkıcı Faruk K, açılış konuşmasında, ''Türkiye'nin en başarılı iki kadını Demet Şener ve Ebru Şallı, dereceye girenlere ödüllerini verdi. Buradan onlara çok teşekkür ediyorum'' dedi.

2022-09-12_13-57-05.png


Bizde sosyal medyaya ayak uyduruyoruz

Ödül töreni sonrası soruları yanıtlayan Ebru Şallı, ''Bizde çok heyecanlandık. Gördüğünüz gibi girişimciler yine hanımlar. Hanımlar çok çalışkan, çalışmaya da devam ediyor. Artık her şey sosyal medyada. Bizde oradayız. Bir şekilde ayak uydurmaya çalışıyoruz. Biz ilk çıktığımız dönemde sosyal medya yoktu. Ama şimdi her şey dijital oldu'' dedi.

2022-09-12_13-56-41.png


Çocuklarımı desteklerim

Gazetecilerin Demet Şener'e, ''Çocuklarınız sosyal medyada bir şeyler yaparak hayatlarını kazanmak isterlerse nasıl karşılarsınız?'' sorusuna Şener, ''Hangi kulvarda yürümek isterlerse, biz çocuklarımıza her zaman destek olacağız. Beren'de İrem'de sporcu. Aktif okul hayatları var. Ama okul hayatları bittikten sonrada bu alanda bir şeyler yapmak isteyebilirler. Sosyal medya aktif bir iş alanı. Eğer düzgün yaparlarsa çok güzel para kazanabilirler. Artık yeni dünyada bu tarz mesleklerde var. Benim çocuklarım neye kanalize olurlarsa ben onların yanındayım'' dedi.

Biz hala buradayız

Sosyal medyanın tehlikeli, yönleride olduğunu söyleyen ikili, ''Tehlikeli yönleri var. Ama bizim çocuklarımız çok bilinçli. Okullarda da bunları çok güzel öğretiyorlar. Neyi iyi kullanırsanız o size en iyi şekilde ve doğru olarak geri döner. Bu basın içinde geçerli. Medya içinde geçerli. Sosyal medya içinde geçerli. Hepimiz bunu güzel kullanıyoruz ki, bir yerlere geldik. Gördüğünüz gibi bugün hala burdayız'' diyerek geceyi tamamladılar
 
Üst Alt