Uraz Kaygılaroğlu oje eleştirilerine kızgın ve kırgın

Sosyal medya hesabından sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan Uraz Kaygılaroğlu, son paylaşımıyla dikkat çekti. Tırnaklarına oje süren ünlü oyuncu, asansörde ayna karşısında çektiği fotoğrafını yayınladı.

35 yaşındaki oyuncu, paylaşımının ardından gelen eleştirilere kayıtsız kalmadı. Sosyal medyadan yeni bir paylaşımda bulunan Kaygılaroğlu, "Kızdım ve kırıldım!" diyerek gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

"Selamlar, sevgiler... Önce slip mayo giymişim, sonra İskoçya'nın yöresel eteğini giymişim, ara ara tırnaklarıma oje sürüyormuşum, ne yapmaya çalışıyormuşum, insanlara kötü örnek oluyormuşum...

10 yaşımda saçımı oksijenli suyla da açardım, 13-15 yaşımda sanırım kulağımı deldirmiştim, 16-17 yaşlarımda sonradan pişman olup üzerine başka dövmeler yaptırdım. Böyle biriyim ben ama bir altını çizelim abilerim ablalarım; kimsenin torpillisi olmadım, bir dayım, eniştem olmadı. Bir gün çalmadım çırpmadım, vergi kaçırmadım, kimseyle kavga edip sövmedim, görüşüne ya da görünüşüne göre insan ayırmadım. Herkese saygılı olmak, anlamaya çalışmak önceliğim oldu. sadece ve sadece işimi yaptım. İyi yapmaya çalıştım, çok çalıştım daha da çok çalışacağım. Öncelikle tarzımı tavrımı değil, işimi beğeninize sunuyorum. Tabi bunların hepsi göreceli şeyler, beğenip beğenmemek çok kişisel saygı duyarım ama hakaret kabul edilemez. Kızdım ve kırıldım açıkçası... Ben bir kanaat önderi ya da bilirkişi değilim eğer illa da bir yanımı örnek almanız gerekirse insan olarak güzel yanlarım var, onlara da göz atabilirsiniz. İş hayatımda bugüne bu tırnaklarımla kazıya kazıya geldim. o yüzden onları ne şekilde, ne renkte kullanacağıma da ben karar vereceğim. Hadi işiniz gücünüz rast gitsin."

f2fwefew.jpg


Oje süren ünlü erkekler

Günümüzde birçok moda trendi, cinsiyet kalıplarını aşarak üniseks bir hal alıyor. Oje sürmek de bunlardan biri! Yüzyıllardır hayatımızda olan tırnak boyama trendi, kimi zaman erkekler tarafından ilgi görse de genellikle kadınların tercih ettiği bir güzellik akımıydı. Değişen cinsiyet ve güzellik algılarıyla birlikte bu kural da yıkılmış oldu. Bugün Brad Pitt, Chris Hemsworth, Keanu Reeves, Jason Momoa, Jared Leto gibi birçok isim oje kullanıyor.

page-8.jpg
 
Üst Alt