Şarkıcı Katy Perry sahnede korkuttu

ABD’li söz yazarı ve şarkıcı Katy Perry’nin sahnede göz kapağı ’düştü’. Perry’nin gözünün rahatsızlandığı öne sürülen videonun ardından şarkıcının sevenleri endişelerini dile getirdi.

Katy Perry TV adlı bir TikTok sayfası tarafından yayınlanan video, sadece bir günde 17 milyondan fazla izlendi. Videoda Perry’nin gözlerinden biri kapalıyken diğeri titreyerek açılıp kapanıyor. Birçok kullanıcı, takma kirpik yapıştırıcısının Katy Perry’nin gözünü kapattığını düşünürken, başka kullanıcılar da şarkıcının migreni olduğunu ya da stres veya yorgunluk sebebiyle göz spazmı geçirmiş olabileceğini düşünüyor.

TikTok kullanıcıları videoya “Katy Perry iyi mi?”, ”Bu gerçek mi? Onun için gerçekten endişelendim” gibi yorumlar yaparken, Twitter’da da bazı kullanıcılar, ”Burada ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama Katy Perry’nin iyi olduğunu umuyorum”, “Buna neyin sebep olduğu önemli değil… Olduğu gerçeği cehennem gibi korkutucu. Bu bir sağlık meselesi ve onun için en iyisini diliyorum” ifadeleriyle endişeli olduklarını dile getirdi.

Kaynak: T24
 
Üst Alt