Kılıçdaroğlu'ndan Anıtkabir mesajı!

CHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin 99’uncu kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Anıtkabir'e gitti. Kılıçdaroğlu, ziyaretinin ardından egemenliğin milletin olması gerektiği vurgusunu yaptığı “Güzel Cumhuriyetimizi korumak, yüceltmek ve nihayetinde demokrasi ile taçlandırmak için, milletimizin huzur ve refahı için çalışmalarımızı daima sürdüreceğiz. Mücadelemiz, hakimiyet kayıtsız şartsız milletin olana dek sürecektir” mesajını paylaştı.

kilan4.jpg


"HAKİMİYET KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİN OLANA DEK"


Daha sonra sosyal medya hesabı üzerinden CHP’nin 99’uncu kuruluş yıl dönümüne ilişkin açıklama yapan Kılıçdaroğlu, şu mesajı yayınladı:

“Kurtuluşun ve kuruluşun partisi CHP 99 yaşında! Başta kurucu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş partimizin tüm neferlerini minnetle anıyor, anıları önünde saygıyla eğiliyorum. Bizlere bırakılan bu büyük mirasın ve sorumluluğumuzun farkındayız. Cumhuriyet Halk Partisi’nin neferleri olarak; güzel Cumhuriyetimizi korumak, yüceltmek ve nihayetinde demokrasi ile taçlandırmak için, milletimizin huzur ve refahı için çalışmalarımızı daima sürdüreceğiz. Mücadelemiz, hakimiyet kayıtsız şartsız milletin olana dek sürecektir!”Kurtuluşun ve kuruluşun partisi #CHP99Yaşında! Başta kurucu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş partimizin tüm neferlerini minnetle anıyor, anıları önünde saygıyla eğiliyorum.
 
Üst Alt