Kerem Bürsin Hande Erçel hakkında konuştu


Kerem Bürsin, geçtiğimiz hafta meslektaşı Mehmet Günsür ile Etiler’deki bir mekanda görüntülendi. Trafikte seyir halindeyken Günsür’ü fark edince aracından inen Bürsin, oyuncuya sarılarak, hasret giderdi. Kısa süren sohbet sonrası tekrar mekandan çıkıp aracına yönelen Bürsin, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

Sosyal medya üzerinden kendisi hakkında çıkan aşk haberlerine tepki gösteren Bürsin, "Beni başka birileriyle yazdılar, tepkim ona. Hayatımda kimse yok. Sadece iş var hayatımda. Çok çalışıyorum. Yakın zamanda sürprizleri patlatacağız. Güzel bir şey olacak ama sürpriz" ifadelerini kullandı.

"TABİİ Kİ HANDE'YLE KONUŞTUM"

İlişkileri sessiz sedasız sona eren eski sevgilisi Hande Erçel’in yeğeni Mavi’nin yaşadığı sağlık sorunu hakkında konuşan oyuncu, "Tabii ki arayıp, Hande ile konuştum. Bu konuyla alakalı çok bir şey demek istemiyorum. Çok hassas bir konu ve bu hassasiyeti korumak adına magazinsel bir şey çıksın istemiyorum. Tek diyeceğim bu" dedi.

Öte yandan ayrılık sonrası Hande Erçel'le küs olduğu iddiları hatırlatılan Bürsin, "Gayet iyiyiz” demekle yetindi.

"ÇOK DETAY VERMEK İSTEMİYORUM"

Kerem Bürsin, önceki gün Etiler'de objektifkere yansıdı. Muhabirlerin röportaj isteğini geri çevirmeyen oyuncu, ''Yeni dizi ile ilgili çok detay vermek istemiyorum, her şey netleşmiş değil, yanlış bilgilendirme yapmak istemem" dedi.

"TOKSİK ERKEKLER VAR, HALA ÇALIŞIYORLAR"

Farah Zeynep Abdullah'ın geçtiğimiz günlerde sosyal medyasından paylaştığı "Erkek oyuncuların yanına mal seçermiş gibi partner seçiyorlar" çıkışı hakkındaki düşünceleri sorulan Bürsin, ''Farah bence çok doğru söylemiş ama bu sadece bizim sektörümüzde ve ülkemizde yaşadığımız bir sorun değil. Diğer sektörlerde de, diğer ülkelerde de aynı problemlerle karşılaşılıyor. Hoş değil bu durum. Kimseyi eleştirmek istemem ama piyasımızda toksik erkekler var, hala çalışıyorlar. Böyle şeylere önem vermemiz lazım" şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE'DE NASIL OLMAZ ŞAŞIRIYORUM"

"Erkek oyuncuların partnerlerini seçmesini ve yapımcı firmanın işine karışmasını doğru bulmuyorum" diyen oyuncu, "Bence herkesin audition vermesi gerekli. Yurt dışında konumun ve popülariten ne olursa olsun audition vermek zorundasın. Çünkü iş başlamadan önce enerji ve uyumuna bakıyorlar. Türkiye'de nasıl bu olmaz ben çok şaşırıyorum" açıklamasında bulundu.

TOKSİK ERKEK NE DEMEK?

Kendisine biçilen role bürünmeye çalışan erkeğin, hem duygularını bastırması hem de ne pahasına olursa olsun, üstünlük ve iktidarını kanıtlamaya çalışmasıyla birlikte dönüştüğü, insanlıktan son derece uzak duruma ‘toksik erkeklik’ deniliyor.

"TEPKİMİ GÖSTERDİM"

Geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açtığı haberleri karşısında sert açıklamalar yapan ve iddiaları reddeden Bürsin, muhabirlerin bu durumu hatırlatması üzerine, ''Evet arkadaşımla alakasız bir şekilde haber yapıldı, ben de tepkimi gösterdim '' yorumunda bulundu.

"BU KONU ÇOK HASSAS"

Kerem Bürsin, eski sevgilisi Hande Erçel'in yeğeni Mavi'nin hastalığı ile ilgili yaptığı telefon görüşmesinin hatırlatılması üzerine ise ''Daha önce de söylediğim gibi bu konu çok hassas. Lütfen bu konulara girmeyelim'' diyerek, muhabirlere teşekkür etti.
 
Üst Alt