Britney Spears: Gizli ilişki yaşadığım kişiyle ülkeden kaçmayı düşündüm

Ünlü şarkıcı Britney Spears, babası Jamie Spears’ın vesayeti altında yaşadığı dönemde, gizli ilişkisinin olduğu bir erkekle kaçıp ABD’yi terk etmeyi düşündüğünü açıkladı.

Britney Spears, 28 Ağustos Pazar günü, vasilik altında geçirdiği 13 yılın daha önce dile getirilmeyen ayrıntılarını anlattığı 22 dakikalık bir ses kaydını YouTube’a yükledi.

Independent Türkçe’de yer alan habere göre; Spears, yükledikten kısa süre sonra sildiği ses kaydında o dönemki gizli ilişkisi hakkında, ”Biriyle konuşuyordum, benimle birlikte ülkeden gitmek istedi. Kaçmak için her şeyi hazırlamıştık ve bu gizli bir ilişkiydi” dedi.

Ünlü şarkıcı bu ilişkiden sadece asistanına bahsettiğini ve ona babası kendisini bulursa yapabileceklerinden çok korktuğunu söylediğini belirterek, şunları söyledi:

”’Beni kilitleyip bana gerçekten zarar vermelerinden korkuyorum’ demiştim. Asistanım da, ’Saçmalama Britney, baban asla böyle bir şey yapmaz’ diye cevap verdi. Ama işte, babam yanlış bir şeyim olmamasına rağmen çok daha kötülerini yaptı.”

”Lanet olasıca bir robottum, insan bile değildim”​


Spears, ses kaydının devamında; prova sırasında bir dans hareketini yapmayı reddettiği için zorla akıl sağlığı merkezine kapatılmasına da değindi.

Vesayet sürecinde yaşadığı istismar hakkında, ”İnsan bile değildim, bir robottum” ifadelerini kullanan Spears, ”Beni gerçek anlamda öldürdüler. Beni kenara attılar. Vegas’ta binlerce insanın önünde sahne alıyordum. Lanet olasıca bir robottum, insan bile değildim. Delilikti” diye konuştu.

”Sigara içmeme izin verilmedi, idam mahkumları bile sigara içebiliyor”​


Ses kaydında; sıklıkla telefonuna, arabasına ve internete erişimi olmamasından, yanında nakit para bulunduramamasından bahseden Spears, ”Alkolik bile değildim ama Adsız Alkoliklerin toplantısına katılmam gerekti. Arabamı kullanamadığım ve param olmadığı için toplantıları kaçırdım. Sigara içmeme de izin verilmedi. İdam mahkumları bile sigara içebiliyor” diye ekledi.

2008’de babasının vesayeti altına giren Spears, Kasım 2021’de özgürlüğüne kavuşmuştu. Ünlü şarkıcı vasilikten kurtulduktan 7 ay sonra 28 yaşındaki nişanlısı Sam Asghari’yle evlendi.

Kaynak: T24
 
Üst Alt